GAZDOVSKÁ KOMODA MODRAVA

Cena 605
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Gazdovská komoda v prevedení modrej, jemné žíhaná dvomi odtieňmi prelínajúcimi sa medzi sebou. Jemná a prirodzene vyzerajúca patina na hranách zvýrazňuje jej krivky a masívna vrchná doska jej dodáva ten správny gazdovský look. Tento kúsok bude pýchou každého vidieckeho, industriálneho alebo zmiešaného interiéru. Vďaka svojej veľkosti, pôsobí v miestnosti dominantne a napriek jej výraznejšej farbe, vôbec nepôsobí rušivo. Jej štedrý úložný priestor poteší aj tých náročnejších a napriek svojej veľkosti nezaberá veľa miesta, výška je v tomto smere jej prednosťou. Ručne vyrobená, drevená gazdovská komoda je vyrobená z hrubších masívnejších dosák, vďaka ktorým je jej konštrukcia pevná a celkovo pôsobí mohutnejšie. 

Zmena rozmerov a farebná zmena povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť: 

Šírka: 200 cm
Výška: 100 cm
Hĺbka: 41,5 cm (Vrchná doska - 45 cm)

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód