GAZDOVSKÁ KOMODA

Cena 505
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Gazdovská komoda je taký univerzál. Tento kúsok bude pýchou každého vidieckeho, industriálneho alebo zmiešaného interiéru, či už s výraznou lodnou patinou, alebo bez nej, v jednoliatom prírodnom odtieni. Vďaka svojej veľkosti, pôsobí v miestnosti dominantne a jej príjemné teplé tóny zabezpečia pocit útulného domova. Jej štedrý úložný priestor poteší aj tých náročnejších a napriek svojej veľkosti nezaberá veľa miesta, výška je v tomto smere jej prednosťou. Ručne vyrobená, drevená gazdovská komoda upravená medovo orechovou lazúrou s výraznou "lodnou" patinou a nerovnomerne opracovanými okrajmi dvierok pre starší ošumelejší vzhľad. Komoda je vyrobená z hrubších masívnejších dosák, vďaka ktorým je jej konštrukcia pevná a celkovo pôsobí mohutnejšie.

Zmena rozmerov a farebná zmena povrchovej úpravy, s patinou či bez patiny.

Veľkosť: 

Výška: 100 cm
Šírka: 150 cm
Hĺbka: 35 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód