KOMODA MARIN

Cena 360
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Marin, pre tých, ktorí sa neboja výrazných kusov nábytku. Odvážna a výrazná, pútajúca pozornosť v miestnosti. Napriek svojej farbe, výraznej patine a 3D aplikáciou na dvierkach, nepôsobí príliš dominantne, keďže je veľkosťou tak akurát. Zjemneniu celkového dojmu napomáha aj svetlá patinovaná vrchná doska, ktorá dokonale dotvára vzhľad tejto komody.

Komoda má reliéfne aplikácie na dvierkach s dvomi rôznymi motívmi a výraznou patinou v dvoch odtieňoch. 

Veľkosť: 

Šírka: 120 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 40 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód