KOMODA MILOVANÁ

Cena 310
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Skúsili ste už žltú v interiéri? Že nie? Tak potom musíte vedieť, že táto farba prináša radosť a dobrú náladu, navyše pôsobí upokojujúco. Milovanú si zamilujete. Jej jemný pastelový odtieň žltej je vhodný aj pre tých z vás, ktorí sa výrazných farieb boja, no zároveň túžia po zmene. Krásne ladí s hnedými či bielymi odtieňmi, ale vynikne aj vo farebnejšom prostredí. V miestnosti pôsobí sviežo a útulne. Jednoducho zapadne. Milovaná je vidiecka drevená komoda pôsobiaca dievčenským dojmom, pre jej jemný žltkastý odtieň s romantickými srdiečkami, patinovaná s medovou vrchnou doskou.

Na želanie je možná zmena rozmerov a povrchovej úpravy.

Veľkosť: 

Šírka: 120 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 40 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód