KOMODA ZELENKA

Cena 340
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Zelenka je komoda, ktorá sa zaraďuje medzi typické gazdovské kúsky. Je vhodná pre tých, ktorí majú radi výzor starého nábytku. Vytvára príjemné teplo domova a krásne zútulní interiér. Pôsobí naozaj gazdovsky, práve vďaka nedbalému spôsobu miesenia farebných odtieňov medzi sebou, prelínajúcich sa tmavších a svetlejších a miestami výraznejšej patine. 

Komoda je vyrobená z borovicového masívu, vrchná doska je ošetrená olejom, jemne dopatinovaná farbou, ktorá spolu s olejom vytvára lieskovo orieškový tón.

Na fotografii je zobrazený ilustračný kus.

Veľkosť: 

Šírka: 110 cm
Výška: 90 cm
Hĺbka: 50 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód