KOMODA ŽOFKA

Cena 430
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Ak sa spojí vidiek a romantika, vznikne táto jemná biela komôdka. Je vhodná ako TV stolík s prispôsobeným úložným priestrom a otvormi pre elektroniku. Jemná patina so šedým podkladom pekne vynikne na prevládajúcej bielej. Decentná, ale nie prehliadnuteľná, zapadne do každého vintage interiéru. Jemnosť jej dodávajú srdiečka namiesto úchytiek a vďaka svojej jednoduchosti pôsobí vidieckym štýlom. Ponúka veľa praktického úložného priestoru a potešenie pre romantické dušičky.  

Zmena rozmerov a povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť: 

Šírka: 150 cm
Vyska: 80 cm
Hlbka: 45 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód