KONFERENČNÝ STôL GRUNT

Cena 410
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Grunt. Veľký a statný stolík, ktorý je svojou mohutnejšou konštrukciou ideálny do väčších priestorov. Svojimi veľkorysými rozmermi pohostí viac návštevníkov a ak si radi skladáte veľké Puzzle, tak je pre vás ako stvorený. Ručne vyrobený, drevený konferenčný stolík vo vidieckom štýle v pieskovom prevedení a orechovou patinou. Úložný priestor sa ukrýva v štyroch šuplíkoch a zároveň pod celým stolíkom.

Úchyty sú drevené s imitáciou kovu.

Zmena rozmerov, či farebného prevedenia, podľa želania.

Veľkosť: 

Šírka: 115 cm
Výška: 50 cm
Hĺbka: 80 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód