KONFERENČNÝ STOLÍK ALEX

Cena 185
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Konferenčný stolík Alex ulahodí chúťkam vidieckeho, ale i moderného interiéru. Vďaka svojmu nezávislému vzhľadu v prírodnom odtieni, naozaj zapadne všade.  Na výzore väčšieho stola mu pridáva masívna vrchná doska, avšak uskromní sa aj v menších obývačkách, kde nezaberá veľa miesta, napriek tomu je štedrý svojou plochou a úložným priestorom. Boky sú dozdobené x-kom, šuplíky má dve, obojstranne vyťahovateľné. Stolík je robený ručne.

Prírodný odtieň sa odporúča zafixovať voskom, olejom, lakom či bezfarebnou lazúrov. Dostupný v matnom i lesklom prevedení. Záleží len od Vášho výberu.

Zmena rozmerov a povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť:

Šírka: 100 cm
Výška: 48 cm
Hĺbka: 60 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód