KONFERENČNÝ STOLÍK BYLINKA

Cena 360
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Konferenčný stolík Bylinka je veľký stabilný stolík imitujúci truhlicu. Dokonale zútulní interiér a rafinovane poskytne viacero úložných priestorov vo svojom bledozelenom vnútri. 

Stolík je ručne vyrobený, s úložným miestom za vyklápačkou v spodnej časti, dvoch šuplíkoch a vrchnej otvárateľnej časti stola. Je vyrobený z hrubých dosák, aby pôsobil mohutnejším vzhľadom. Upravený je orechovou lazúrou s medovým nádychom, vnútorné priestory sú maľované. Stôl stojí na malých nožičkách, zdobený je kvalitným kovaním.

Veľkosť: 

Šírka: 90 cm
Výška: 50 cm
Hĺbka: 50 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód