KONZOLOVÝ STOLÍK COLETTE

Cena 145
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Colette je jednoduchý konzolový stolík, ktorý nech postavíte kdekoľvek, bude sa tváriť že ihneď zapadol. Zaberá málo miesta a svojimi jemnými krivkami pekne ukáže v rozmanitých interiéroch. V príjemnom šedobielom odtieni s úložným priestorom (za vyklápacou prednou doskou je ukrytý šuplík) je vhodným doplnkom do predsiení či obývačiek a ak si potrebujete aj čosi napísať, vrchná doska je priestorovo postačujúca aj na iné, než dekoračné účely.

Zmena rozmerov a povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť: 

Šírka: 90 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 40 cm

Materiál: borovica

 

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód