KUCHYNSKÝ OSTROVČEK VINTAGE

Cena 315
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Ak to v kuchyni beží na plné obrátky, je dobré mať po ruke ďalšiu pracovnú dosku, s množstvom úložného priestoru navyše. Vysoký tak akurát, aby práca za ním bola pohodlná, s tromi šuplíkmi na odkladanie kuchynského čohokoľvek, čo treba mať šikovne k dispozícii. Kuchynský ostrovček z masívu v anticko bielom prevedení a jemnou patinou po hranách ponúka úložný či odkladací priestor aj po bokoch a v strede stolíka s možnosťou vloženia košíčkov či bedničiek. Hrubá vrchná doska a ozdobné kovanie dodáva ostrovčeku gazdovský look. Umiestniť ho môžete k stene, alebo do priestoru, má všestranné využitie.

Možnosť zmeny rozmerov aj povrchovej úpravy podľa želania.

Veľkosť: 

Šírka: 110 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 40 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód