O TOJEKUS

Teší nás, že ste nakukli za našu vidiecku bránku a budeme radi, ak sa budete cítiť útulne. Kúsok romantiky, pohodlia a nostalgie. Ak vás vidiecky štýl očarí rovnako ako nás, zacítite omamnú vôňu čerstvo napečených babičkiných koláčov. Dovoľte nám vytvoriť pre vás útulný domov. S láskou vás obklopíme harmóniou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, nádych i dotyk.

 

Tvoríme poctivý slovenský Hand - Made nábytok vo vidieckom štýle. Miesime staré s novšími, neutrálne s farebnejšími a vždy sa snažíme vytvoriť kúsok, ktorý prežije skúšku času rovnako, ako jeho predchodcovia.

 

Zameriavame sa predovšetkým na zariaďovanie interiérov, v ktorých z jednotlivých „kúskov“ vytvárame harmonický celok, ale i na výrobu kusového nábytku. Nenechávajú nás chladnými ani staršie veci, ktoré čakajú na znovuzrodenie. Nech sú akokoľvek poznačené zubom času, snažíme sa z každého z nich dostať to najlepšie, zachrániť to najcennejšie. 

 

Naše „kúsky“ sú rýdzo slovenské, voňavé, naše.... Každý náš "TO JE KUS" je iný kus, nemáme kopírku, o to viac sa nám to páči. Milujeme nedokonalosť a neuhladenosť vidieckeho štýlu, vôňu dreva a jeho výraznú kresbu. Napriek tomu dbáme o starostlivé a kvalitné opracovanie, pevnosť a vysokú životnosť každého „kúsku“. Darí sa nám to práve vďaka kvalitným materiálom, výrobe nábytku vcelku, bez možnosti demontáže a našej láske k práci s drevom. 

 

Sme ona a on a bude nám cťou priniesť k vám domov kúsok hrejivého vidieka.

 

 

Rýchla navigácia k hľadanému produktu: kliknite prosím na výber

Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu
Štítok: