PÍSACÍ STOLÍK ELZA

Cena 265
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Tilda je zo série písacích stolíkov Eliška a Evelin, v o niečo modernejšom prevedení. Je inšpiráciou z dievčenských románov, dávnych čias, kedy sa ešte za písacím stolíkom písali na papier ľúbostné listy. V malej izbietke s kvietkovanými záclonkami. Taká je aj Elza. Romantická, vidiecka, ľúbezná. Stačí si sadnúť a vrátiť sa v čase.

Ručne vyrobený, romantický písací stolík alebo aj stolík k počítaču s dvomi šuplíkmi a ukrytým úložným priestorom v stolíku (predná doska sa dá vyklopiť) - úchytky na zásuvky podľa vlastného výberu. Nohy stolíka sú masívne, takže má dobrú stabilitu. Stolík je spájaný kombinovanou metódou bez viditeľných spojov pre estetickejší vzhľad a pevnejšiu konštrukciu.

Pracovná doska stolíka poskytuje bohatý priestor na písanie či notebook. Stolík pôsobí nostalgickým dojmom a je výborným doplnkom do každej miestnosti. Upravený je bielou farbou.

Na želanie je možná zmena rozmerov aj povrchovej úpravy.

Copyright 2014 ©

 

Veľkosť: 

Šírka: 90 cm
Výška: po pracovnú dosku: 80 cm, celková: 105 cm
Hĺbka: 50 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód