PÍSACÍ STOLÍK NATURIA

Cena 235
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Naturia je zo série písacích stolíkov Eliška a Evelin. Je inšpiráciou z dievčenských románov, dávnych čias, kedy sa ešte za písacím stolíkom písali na papier ľúbostné listy. V malej izbietke s kvietkovanými záclonkami. Taká je aj Naturia. Romantická, vidiecka, ľúbezná. Stačí si sadnúť a vrátiť sa v čase.

Ručne vyrobený, romantický písací stolík alebo aj stolík k počítaču s dvomi šuplíkmi a ukrytým úložným priestorom v stolíku (predná doska sa dá vyklopiť) - úchytky na zásuvky podľa vlastného výberu. Nohy stolíka sú masívne, takže má dobrú stabilitu. Stolík je spájaný kombinovanou metódou bez viditeľných spojov pre estetickejší vzhľad a pevnejšiu konštrukciu.

Pracovná doska stolíka poskytuje bohatý priestor na písanie či notebook. Stolík pôsobí nostalgickým dojmom a je výborným doplnkom do každej miestnosti. 

Stolík je vhodný na dotvorenie morením, farbením ...opracovaný, pripravený pre šikovné ruky.

Na želanie je možná zmena rozmerov.

Copyright 2014 ©

 

Šírka: 90 cm
Výška: po pracovnú dosku: 80 cm, celková: 105 cm
Hĺbka: 50 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe, prípadne aby bol pevne pripevnený ku stene
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovaťeumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovaťNeumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovaťPovrch nábytku je bez povrchovej úpravy. Pre ochranu dreva je nutné zvoliť dostatočný spôsob dodatočnej povrchovej úpravy – voskom, olejom, lazúrou, farbou či lakom. Nábytok bez povrchovej úpravy nikdy neošetrujte čistiacimi prostriedkami, ani mokrou handrou. Pre jeho očistenie volte jemne navlhčenú handričku a prejdite ňou po nábytku bez tlaku v smere vlákien dreva, nikdy nie proti smeru. V prípade narušenia štruktúry dreva, prípadne drsnejšieho povrchu, môžete nerovnosti odstrániť jemným prebrúsením brúsnym papierom zrnitosti č. 250 alebo brúsnou hubkou rovnakej zrnitosti.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód