PÍSACÍ STOLÍK TOJEKUS - patina

Cena 290
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Písací stolík TOJEKUS je niečo pre tých, ktorým stolík Eliška nepostačuje rozmerovo. Ak sa vám máli, stolík TOJEKUS je to, čo potrebujete. Výzorom aj štedrým priestorom.

Je inšpiráciou z dievčenských románov, dávnych čias, kedy sa ešte za písacím stolíkom písali na papier ľúbostné listy. V malej izbietke s kvietkovanými záclonkami. Taký je aj TOJEKUS. Romantický, vidiecky, ľúbezný. Stačí si sadnúť a vrátiť sa v čase.

Ručne vyrobený, romantický písací stolík alebo aj stolík k počítaču s dvomi šuplíkmi a ukrytým úložným priestorom v stolíku (za prednou doskou, ktorá sa dá vyklopiť, je ukrytý veľký šuplík) - úchytky na zásuvky podľa vlastného výberu. Nohy stolíka sú masívne, takže má dobrú stabilitu. Pracovná doska stolíka je vyrobená z dosky o hrúbke 28 mm a poskytuje bohatý priestor na písanie či notebook. Stolík je spájaný kombinovanou metódou bez viditeľných spojov pre estetickejší vzhľad a pevnejšiu konštrukciu.

Pracovná doska stolíka poskytuje bohatý priestor na písanie či notebook. Stolík pôsobí nostalgickým dojmom a je výborným doplnkom do každej miestnosti. 

Na želanie je možná zmena rozmerov aj farebného prevedenia.

Copyright 2014 ©

Veľkosť:

Výška: po pracovnú dosku – 80 cm, celková - 116 cm
Šírka: 90 cm
Hĺbka: 50 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód