POČÍTAČOVÝ STOLÍK

Cena 235
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Praktický a jednoduchý stolík je určený najmä pre tých, ktorý svoj počítač či notebook chcú mať uložený na šmrncovnom kúsku, možno nezvyčajnom, avšak o to viac praktickom so štedrým úložným priestorom na pracovnej doske aj vo vnútri stolíka.

Stolík so štipkou romantiky a decentnou patinou je vyrobený ručne, v krémovom odtieni s vysúvacím šuplíkom. Nohy stolíka sú masívne, takže má dobrú stabilitu. Stolík je spájaný kombinovanou metódou bez viditeľných spojov pre estetickejší vzhľad a pevnejšiu konštrukciu.

Napriek svojmu modernému účelu, pôsobí vďaka bočnicám a zaobleným nohám nostalgickým dojmom a je výborným doplnkom do každej miestnosti. 

Na želanie je možná zmena rozmerov a farebného prevedenia.

Veľkosť: 

Šírka: 80 cm
Výška: po pracovnú dosku: 80 cm, celková: 105 cm
Hĺbka: 40 cm

Materiál: borovica

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód