POLIČKA CHANTAL

Cena 150
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Chantal je prispôsobivá. Zavesíte ju na stenu, bude sa na nej krásne vynímať. Alebo ju len tak položte na zem, na komodu, urobte z nej knižnicu. Je na vás kam ju dáte. Kuchyňa, obývačka či predsieň. Chantal sa uskromní aj v menších priestoroch. Ručne vyrobená, vidiecka drevená polička vo výraznom petrolejovom odtieni s jemnou patinovanou.

Veľkosť: 

Šírka: 100 cm
Výška: 70 cm
Hĺbka: 25 cm


Materiál: Smrek 

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód