SKRINKA DECEMBER

Cena 125
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Ručne vyrobená, drevená skrinka - solitér, patinovaná a predsa elegantná so štipkou extravagancie. Výborne sa hodí ako do vintage, tak aj moderného interiéru. Skrinka svojou veľkosťou poskytuje štedrý úložný priestor a výborne sa hodí ako do predsiení, tak aj do spální. My si ju vieme predstaviť aj v kúpeľni :-)

Zmena rozmerov a povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť: 

Šírka: 46 cm
Výška: 79 cm
Hĺbka: 35 cm
Materiál: 

Materiál: smrek

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

  Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

  Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

  Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód