VIDIECKY REGÁL VLČÍ MAK

Cena 305
Záručná doba 24 mesiacov
Výrobca TOJEKUS
Kód produktu
Dostupnosť Na objednávku
KS

Vlčí mak je divoký, neskrotný vidiecky regál, ktorý v miestnosti urobí malý zázrak. Vďaka krásnemu odtieňu červenej rozhodne upúta všetky pohľady a stane sa výnimočným kúskom domácnosti. Perfektne zapadne k prírodným tónom dreva a rozbije tak jednotnosť interiéru, no rozhodne nenaruší. Ak sa nebojíte experimentovať, rozhodne je to pravý kúsok pre vás. Ručne vyrobený vidiecky regál s dvomi šuplíkmi vhodný do kuchyne či obývačky, využiteľný aj ako úložný priestor na knihy.

Zmena rozmerov a povrchovej úpravy je možná na želanie.

Veľkosť: 

Šírka: 120 cm
Výška: 120 cm
Hĺbka: 30 cm

Materiál: smrek

  • Nábytok musí byť používaný iba v súlade s jeho určením
  • Nikdy neumiestňujte nábytok v blízkosti vykurovacích telies. Minimálna vzdialenosť je 30cm.
  • Nevystavujte nábytok priamemu slnečnému žiareniu, hrozí – zosvetlenie farieb. Denné svetlo nábytku neublíži.
  • Neumiestňujte nábytok tam, kde je príliš vysoká vlhkosť prostredia. Materiály by časom mohli reagovať na vplyv tejto vlhkosti a stratiť tak svoju stabilitu aj kvalitu.
  • Dbajte na to, aby nábytok stál pevne na rovnej podlahe
  • Nábytok premiestňujte iba uchopením a nadvihnutím za spodný rám, nikdy ho neťahajte po podlahe, nenamáhajte pri presúvaní opierky, vystupujúce ozdobné časti, rámy alebo úchytky.

Nábytok povrchovo ošetrujte vlhkou handričkou, prípadne výrobkami na to určenými: prostriedky na drevený nábytok bez pridaných brúsnych častíc. Po očistení, povrch utrite do sucha, nikdy ho nenechávajte vlhký.

Hlavné vplyvy negatívne pôsobiace na nábytok - vlhkosť, voda, nadmerné sucho - sálavé teplo, slnečné žiarenie - nesprávne umiestnenie

Vyrobené na Slovensku.


Opíšte bezpečnostný kód:   
nový kód